• DOMUS Eco pievērš pastiprinātu uzmanību ēkas novietojumam apkārtējā vidē. Ziemeļu fasādē nav logu, bet dienvidu fasāde ir maksimāli atvērta, saņemot siltumu no saules gaismas pavasara, rudens un ziemas periodā, bet nepārkarstot vasaras periodā. 
  • Staļu logi un lielizmēra bīdāmās konstrukcijas atbilst visaugstākajām energoefektivitātes un izturības prasībām. Kvalitatīvam 3 slāņu logam Ir svarīgi nodrošināt, lai no jūsu mājām caur logiem nezustu siltums, padarot to siltāku un mājīgāku. Tikpat svarīgi ir saņemt siltuma enerģiju un gaismu caur logu no ārpuses. Logam arī ir jāpilda skaņas izolācijas funkcija. Staļu ražotajiem logam testu rezultāti uzrāda ļoti labus rādītājus gaisa caurlaidībā (Climatrend IV 78 logs atbilst klasei 4 saskaņā ar SS- EN 1220), vēja pretestības slodzēs (nedrīkst būt lielāka par 3,3 mm uz 1 tekošo metru, Staļu ražotajam logam  maksimālā liece detaļai ir 0,35 mm uz 1 tekošo metru), ūdens necaurlaidībai ( Climatrend IV 78 logs atbilst klasei E 900 saskaņā ar SS- EN 12208) un atvēršanas/aizvēršanas spiediena spēka testos (Climatrend IV 78 logs atbilst klasei 1 saskaņā ar SS- EN 13115).

  •  SWEDOOR JW konstrukcijas ārdurvis ir vienīgās ārdurvis tirgū, kas izolētas ar kokšķiedru. Tās ir energoefektīvas, ekoloģiskas un ilgmūžīgas. Izstrādātas, lai izturētu dažādus un mainīgus laika apstākļos. 92 mm bieza durvju vērtne ar EPS pildījumu un divām alumīnija plāksnēm, HDF virsma, 3 eņģes, kārba 56x115 mm, silikona blīvgumija vērtnē un kārbā, termiski apstrādāta koka slieksnis ar alumīnija ūdenslīsti. Caurspīdīga trīskameru selektīvā stikla pakete. Standarta slēdzenes mehānisms ASSA 565. U koeficients < 0,7 W/m2K. Atvēršanas pusē – frēzēts raksts vai gluda virsma, aizvēršanas pusē – gluda virsma. ECO konstrukcijas ārdurvis pieejamas vairāk nekā 90 dizainos, Jūs noteikti atradīsiet tieši jums piemērotu ārdurvju risinājumu.
  • Katrai mājai veicam gaiscaurlaidības testu. Energoefektīvu māju būvniecībā nozīme ir ne vien būvkonstrukcijām, bet arī montāžas kvalitātei un paņēmieniem. Šajā gadījumā runa ir par ēkas hermētiskumu. Ēkā tiek radīta 50Pa spiediena starpība ar ārējo vidi. Tādā veidā tiek noskaidrota norobežojošo konstrukciju hermetizācijas darbu kvalitāte un ēkas gaisa caurlaidības rādītāji, t.sk. to atbilstība LBN 002-15 prasībām. Papildus tiek izmantots aprīkojums (termokamera, dūmu ģenerators), lai noteiktu konkrētu mezglu kvalitātes novērtēšanu, piemēram, logu un durvju montāža, konstrukciju savienojuma vietas. Ar gaiscaurlaidības testa palīdzību savlaicīgi var novērst konstrukciju turpmākus bojājumus un atrast iespējas samazināt ēkas ekspluatācijas izmaksas, t.i. izmaksas par enerģiju.