TIPVEIDA PROJEKTS ANNA
Esam izstrādājuši  optimālāko vienstāva Ģimenes mājas tipveida projektu, kurā rasts līdzsvars starp  ēkas energoefektivitāti, izmaksām un ēkas īpašnieka  ērtībām.
Veicam tipveida privātmājas projekta Anna telpu plānojuma izmaiņas BEZ MAKSAS!*
*Veicam bezmaksas izmaiņas telpu plānojumā, ja izmaiņu rezultātā netiek mainītas ēkas nesošās konstrukcijas un 6 mēnešu laikā no projektēšanas līguma noslēgšanas tiek noslēgts būvniecības līgums ar SIA Domus Eco.

TERMIŅI
Arī mēs varam teikt, ka privātmāju uzbūvēsim 1 mēneša laikā, bet tad mēs būsim aizmirsuši ierēķināt laiku iekštelpu plānošanai, mājas projektēšanai, projekta saskaņošanai un iesniegšanai būvvaldē. Tāpat būs aizmirsts ierēķināt mājas jumta seguma montāžu, iekšdarbu veikšanu, santehnikas un telpu apgaismojuma uzstādīšanu, un, noteikti, vēl daudzas lietas, kas jāpaveic, līdz Jūs atslēgsiet savas mājas durvis. Tādēļ sakām, ka mēs Jūsu māju būvēsim ilgāk.

FINANSES
Atbalstīta kreditēšanas programma Tipveida projektam Anna.
Kopš 2021. gada esam izveidojuši sadarbību ar AS Swedbank un AS  Luminor Bank par kreditēšanas programmu Tipveida projektam Anna, kas atvieglos kreditēšanas procesus klientam un ļaus noslēgt finansiāli izdevīgāku kreditēšanas līgumu.

Lejuplādēt failu Soli pa solim no projekta līdz būvniecībai.pdf

Spied uz attēla, lai redzētu vairāk
Foto galerija

Ēkas projektēšana un būvniecība jau sākotnēji ir viens vesels. Ģimenes mājas ANNA formās un izmantotajos materiālos nav nejaušību. Ēka tiek veidota ievērojot videi draudzīga mājokļa  koncepciju.

Spied uz attēla, lai redzētu vairāk
Telpu plānojums

Projektējot Tipveida Ģimenes māju ANNA, tika domāts lai to veidotu iespējami vienkāršās formās, ievērojot minimālismu un saglabājot iespēju to pielāgot konkrētai atrašanās vietai un topošā īpašnieka vēlmēm. 

Spied uz attēla, lai redzētu vairāk
Energoefektivitāte

Ēka veidota ievērojot minimālismu un saglabājot iespēju to pielāgot konkrētai atrašanās vietai. Ziemeļu fasādē nav logu, bet dienvidu fasāde ir maksimāli atvērta, saņemot siltumu no saules gaismas pavasara, rudens un ziemas periodā, bet nepārkarstot vasaras periodā. 

OPTIMĀLA CENA
Spied uz attēla, lai redzētu vairāk
Optimāla cena
Katra koka  konstrukcijas detaļa ir pārdomāta un pielāgota projektam, lai mazinātu atkritumu daudzumu būvniecības procesā, šādā veidā mazinot negatīvo ietekmi uz vidi un neliktu topošas ēkas īpašniekiem par to pārmaksāt.

PLATĪBA UN IZMĒRI

Mājas kopējā platība107,5  m2 
Apbūves laukums166,4 m2
Būvtilpums422 m3
1.Guļamistaba 18,3 m2
2.Guļamistaba12 m2
3.Guļamistaba11,2 m2
Kabinets10,1 m2
Viesistaba/virtuve/priekštelpa45,3 m2
Vannasistaba/sanitārtehniskā telpa6,6 m2
Tualete4 m2
Terase21,8 m2

TEHNOLOĢIJA UN KONSTRUKCIJA

PamatiPēc izvēles
GrīdasPēc izvēles
ĀrsienasKoka karkasa konstrukcija

Pārsegums

Koka sijas

Jumta nesošā konstrukcijaKoka spāres
Jumts (segums)Skārda loksnes ar antikorozijas pārklājumu

SILTUMIZOLĀCIJA

Logi3 stiklu pakete 
Siltinājums sienām 300 mm
Siltinājums grīdām  200 mm
Siltinājums pārsegumam 400 mm
 +371 29 353 096
 [email protected]