Manas ģimenes māja

VĒSTURE

Koka māju būvniecība "Saliņās" Lēdmanes pagastā turpinās jau otrajā paaudzē, 90. gadu beigās tēvam uzsākot guļbūvju celtniecību un 2013. gadā dēlam dibinot SIA "Domus ECO", kas specializējas tieši koka karkasa māju celtniecībā.

Līdz šim koka karkasa privātmājas, pirtis un saimniecības ēkas celtas ne tikai dažādās Latvijas vietās, bet arī Francijā un Dānijā. 

KOMANDA

SIA "Domus ECO" komandā ir meistari ar namdara kvalifikāciju, kuri uzņēmumā strādā jau no pirmās dienas. Komanda ir pieredzējusi dažāda tipa koka  karkasa māju celtniecībā un iekšdarbu veikšanā. Komunikabli meistari, kas labprāt dalās ar savām zināšanām un idejām.

SIA "Domus ECO" sadarbojas ar Ogres Valsts tehnikumu, nodrošinot prakses vietas jaunajiem namdariem. 

FILOZOFIJA

Moderna koka māja ir energoefektīva māja, kas kalpo cilvēkam, nevis liek tam kalpot mājai. Ēku celtniecībā un dekoratīvajos risinājumos priekšroka tiek dota kokam tāpēc, ka koks ir unikāls un universāls celtniecības materiāls, kas saimniekam un ikvienam ciemiņam liek justies mājīgi un droši. Apvienojot senču gudrību ar mūslaiku tehnoloģiskajām iespējām, SIA "Domus ECO" celtās koka mājas spēj nodrošināt komfortu, energoefektivitāti apvienojumā ar interesantiem konstruktīviem risinājumiem.


 +371 29 353 096
 [email protected]